Po raz siódmy pobiegli w Ostrołęckim Biegu Papieskim

127 biegaczy zapisało się na listę startową tegorocznej, siódmej edycji Ostrołęckiego Biegu Papieskiego. Wśród nich byli zawodnicy z Ostrołęki, powiatu ostrołęckiego, ale także z sąsiedniej Łomży, z Jednorożca, Ostrowi Mazowieckiej, Mińska Mazowieckiego.

Trzykilometrowa trasa wiodła ulicami Starego Miasta. Start i meta znajdowały się przy pomniku Jana Pawła II przy ostrołęckiej farze. Zanim biegacze wystartowali, ostrołęcka młodzież złożyła kwiaty pod pomnikiem Jana Pawła II, następnie  uczestnicy sportowej imprezy wspólnie odśpiewali "Barkę". Powiat reprezentował wicestarosta Krzysztof Parzychowski oraz radny i członek Zarządu Powiatu, Waldemar Pędzich.

Wyniki:

Na zwycięzców czekały puchary, dyplomy i nagrody, w tym także ufundowane przez Powiat Ostrołęcki. Swoje nagrody wręczył także NSZZ "Solidarność".

Organizatorem imprezy był UKS Clan Ostrołęka.

Fot. Tygodnik Ostrołęcki