Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

TPD zaprosiło dzieci w dniu ich święta

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci 1 czerwca  zorganizowało  imprezę dla 100 dzieci w wieku 7-15 lat. Po raz kolejny  Dzień Dziecka był świętowany także w placówkach w Myszyńcu, Lelisie, Olszewie-Borkach i w Ostrołęce.

"Wszyscy tęsknimy za czasem, kiedy to znów spotkamy się na jednej imprezie, jak w latach poprzednich. Z pewnością nie był dużo gorszy, bo w każdej placówce odbył się szereg konkurencji sportowych, m.in. turnieje piłki nożnej, rzut lotką do celu, tor przeszkód, przeciąganie liny. Ponadto odbyły się konkurencje typu: rzut obręczami na pachołki oraz łowienie rybek na czas. Ponadto dzieci brały udział w zabawie: przejście tunelu na czas, zabawa w dwa ognie, strzał piłką do bramki w niestandardowej pozycji ciała, zabawa z kolorowym proszkiem holli, robienie ogromnych baniek mydlanych. Brakowało tylko wspólnych rozmów, zabaw, konkurencji z kolegami i koleżankami z zaprzyjaźnionych placówek.
W zorganizowanej imprezie dzieci najchętniej uczestniczyły w konkurencjach sportowych. Rywalizacja była zaciekła, ale wiedziały, że za ciężką pracę oraz fantastyczną zabawę otrzymają dyplomy, puchary, nagrody. Na koniec każde dziecko otrzymało upominek. Po trudach walki, nie zabrakło też poczęstunku.  Podczas całej imprezy towarzyszyło zachowanie wszelkich zasad ostrożności związanych nie tylko z pandemią" - podsumowują organizatorzy. 

Współorganizatorem  imprezy był Powiat Ostrołęcki.

Organizatorzy dziękują darczyńcom:

– p. Ewie Nisiobędzkiej – właścicielce piekarni,

– p. Zofii Leszczyńskiej – właścicielce cukierni,

– p.  Arturowi Chojnickiemu  –  Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe.

 

 

Wersja XML