Podaruj dzieciom miłość i bezpieczny dom

Obecnie na terenie powiatu ostrołęckiego w 51 rodzinnych formach pieczy zastępczej przybywa 89 wychowanków, którzy stracili możliwość wychowywania się we własnych domach. Dzieci  objęte są  odpowiednią opieką, wsparciem i każdego dnia obdarzane miłością.

PCPR w Ostrołęce poszukuje kandydatów do pełnienia funkcji rodziców zastępczych. Serdecznie zachęcamy do promowania idei rodzicielstwa zastępczego, a każdego kto chciałby dołączyć do wyjątkowego grona opiekunów zastępczych zapraszamy do współpracy i kontaktu z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrołęce przy ul. 11 Listopada 68 w godz.  pn., śr., czw. 8.00 – 16.00, wt. 8.00 – 17.00, pt. 8.00 – 15.00, tel. 29 764 23 38 lub 29 764 62 33. Udzielimy informacji i odpowiemy na nurtujące pytania dotyczące pieczy zastępczej.