Pump it tour - zawody na torze pumptrack w Rzekuniu

Pump it tour -zawody pod taką nazwą odbyły się na pumptracku w Rzekuniu w sobotę 14 sierpnia. Sportowe wydarzenie zorganizowała  Fundacja Kult, przy wsparciu finansowym Powiatu Ostrołęckiego i Gminy Rzekuń. Nagrodzono też najlepszych cyklistów, którzy kręcili kilometry w ramach akcji Rowerowej Stolicy Polski.

Uczestników rajdu przywitali wójt gminy Rzekuń Bartosz Podolak oraz reprezentujący starostę ostrołęckiego Tomasz Kania. Obaj życzyli uczestnikom dobrych wrażeń, a tych z pewnością nie brakowało. Uczestnicy zawodów prezentowali imponujące umiejętności jazdy na rowerach, hulajnogach, a jedna z dziewcząt także na rolkach.

Podczas zawodów wręczono również upominki i medale dla mieszkańców gminy Rzekuń, którzy wykręcili najwięcej kilometrów w Pucharze Rowerowej Stolicy Polski.

Zdjęcia: www.eostroleka.pl