10 strzałów ku chwale Ojczyzny

167 zawodniczek i zawodników wystartowało w zawodach pn. "10 strzałów ku chwale Ojczyzny", które 15 sierpnia przy wsparciu finansowym Powiatu Ostrołęckiego zorganizował na strzelnicy w Kadzidle  Klub Strzelectwa Sportowego Obrońca.

Klub od kilku lat organizuje zawody, których celem jest upowszechnianie i propagowanie strzelectwa jako dyscypliny sportowej oraz upowszechnianie tradycji i historii polskiego oręża wojskowego.

Uczestnicy zawodów strzelali z karabinu kal. 5,6 mm na odległość 50 m, postawa leżąc z podpórką.

1. miejsce - Wojciech Gadzała - 95 pkt.; 2 miejsce - Dariusz Dudzik - 95 pkt.; 3 miejsce - Krzysztof Duszak - 92 pkt.; 4 miejsce - Rafał Wyszomirski - 92 pkt.; 5 miejsce - Agnieszka Białobrzewska - 92 pkt. Kompletne rezultaty zamieszczono na www.obronca.org

Wyników zawodnikom pogratulowali i wręczyli nagrody starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł oraz radny Powiatu Adam Białobrzeski.