Polówka w Obierwi po raz piąty. Wygrali Jeszcze Młodzi Ostrołęka

16 drużyn siatkarskich rywalizowało na trzech boiskach w Obierwi podczas tegorocznej, piątej edycji Polówki.

- Chciałbym podziękować drużynom za udział, za zaciętą walkę. Poziom naszego turnieju jest coraz wyższy – mówił Robert Niedzwiecki, sołtys Obierwi, organizator (i pomysłodawca) Polówki. – Wielkie brawa dla wszystkich.

Czwarte miejsce w turnieju zajęła drużyna Łęg Team, III miejsce – Lelis Legends, II miejsce – Dream Team Wąsewo. Zwyciężyli ostrołęczanie – Jeszcze Młodzi Ostrołęka.

Były też dwie nagrody indywidualne. Trafiły do najlepszej siatkarki – Marty Mierzejewskiej (Ostrołęka) oraz najlepszego siatkarza – Artura Urbanowskiego (Wąsewo).

Podczas Polówki odbyły się gry i zabawy dla dzieci, przygotowane przez Agama Team.

Na zakończenie turnieju odbyła się zabawa taneczna z zespołem InVox i potańcówka pod gwiazdami.

Honorowy patronat nad turniejem sprawował starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł.

Turniej w wspierany był przez Samorząd Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski, nagrody dla drużyn ufundował Powiat Ostrołęcki.