Nagroda dla ucznia ZSP w Łysych już na początku roku szkolnego

Z niezwykle miłym akcentem odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego w Zespole Szkół Powiatowych w Łysych. Marcin Zadroga, uczeń klasy II TTż, który w roku szkolnym 2020/2021 osiągnął wysokie wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, odebrał nagrodę ufundowane przez radnych Powiatu Ostrołęckiego Stanisława Lipkę i Andrzeja Lisa. Radni co  roku fundują  nagrodę  uczniowi, który wyróżnia się swoimi osiągnięciami i postawą.

Panowie radni planowali nagrodę – zestaw walizek podróżnych, przekazać tuż przed wakacjami, podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego, niestety plany te pokrzyżowały restrykcje wynikające z pandemii. Stąd też nagroda trafiła do Marcina Zadrogi 1 września. Otrzymał ją z rąk fundatorów wraz z gratulacjami i życzeniami co najmniej powtórzenia znakomitego wyniku w nauce w nowym roku szkolnym.

Udanego roku 2021/2022 radni życzyli wszystkim uczniom i nauczycielom ZSP.