• Bez PIT dla młodych

Data publikacji: 20-04-2021 14:46
  • Po unijne wsparcie mogą się zgłaszać mikro-, małe i średnie firmy

Brak opisu obrazka
    Można już składać wnioski o dofinansowanie kosztów wprowadzenia produktów lub usług na nowe rynki zagraniczne w konkursie Internacjonalizacja MŚP, który organizuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczośc
    Data publikacji: 20-04-2021 13:50
  • Pracownie w ZSP w Baranowie doposażone dzięki unijnemu wsparciu

Brak opisu obrazka
    ZSP miał okazję pochwalić się gościom  tym jak  udało się doposażyć   pracownię komputerową i technologiczną dzięki wsparciu z programów unijnych.
    Data publikacji: 20-04-2021 12:42
  • Połączenie alarmowe 998 przejmie CPR w Radomiu

Brak opisu obrazka
    Od 20 maja 2021 r. w województwie mazowieckim rozpocznie się przejęcie obsługi numeru alarmowego 998 przez Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Radomiu.
    Data publikacji: 20-04-2021 12:31
  • Umów wizytę w Urzędzie Skarbowym

Brak opisu obrazka
    Wybierz urząd i sprawę, którą chcesz załatwić oraz termin i przyjdź na bezpieczną wizytę bez kolejek.
    Data publikacji: 20-04-2021 12:05
  • Konkurs:„Pracodawca przyjazny WOT”

Brak opisu obrazka
    Rusza druga edycja projektu skierowanego dla pracodawców terytorialsów, przyjaznych naszej formacji. Zrozumienie przez pracodawców misji i zadań Wojsk Obrony Terytorialnej warunkuje rozwój formacji, stwarza także warunki do niezakłóconego pełnienia terytorialnej służby wojskowej przez osoby aktywne zawodowo.
    Data publikacji: 20-04-2021 11:32
  • Wydział Komunikacji i Drogownictwa wznawia bezpośrednią obsługę

Brak opisu obrazka
    Od poniedziałku, 19 kwietnia Wydział Komunikacji i Drogownictwa  Starostwa Powiatowego w Ostrołęce  wznawia bezpośrednią obsługę klientów. Rezerwacja terminów wizyt w urzędzie odbywa się poprzez system kolejkowy.
    Data publikacji: 16-04-2021 11:40
  • Powiat Ostrołęcki nagrodzony w konkursie „Innowacyjny Samorząd 2021”

Fot.Stach Leszczyński/PAP
    Aplikacja Powiatu Ostrołęckiego na telefony komórkowe zdobyła drugie miejsce w kategorii powiaty w konkursie „Innowacyjny Samorząd 2021”, organizowany przez Serwis Samorządowy Polskiej Agencji Prasowej. W czwartek podczas uroczystej gali prowadzonej zdalnie wręczono nagrody 17 laureatom i 48 wyróżnionym samorządom.
    Data publikacji: 15-04-2021 15:58
  • Obwodnica Ostrołęki na zespole oceny przedsięwzięć inwestycyjnych

Brak opisu obrazka
    Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Warszawie zwołała posiedzenie Zespołu Oceny Przedsięwzięć Inwestycyjnych (ZOPI) w związku z opracowaniem Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego wraz z materiałami do uzyskania decyzji środowiskowej dla budowy obwodnicy Ostrołęki w ciągu drogi krajowej nr 53.
    Data publikacji: 14-04-2021 15:59
  • Trwa rekrutacja do mazowieckich terytorialsów

Brak opisu obrazka
    Terytorialna służba wojskowa cieszy się wciąż niesłabnącym zainteresowaniem. W miniony piątek szeregi mazowieckich terytorialsów zasiliło 87 nowych ochotników. Za miesiąc kolejne, dodatkowe powołanie do służby, a w wakacje trzecia edycja projektu „Wakacje w WOT”.
    Data publikacji: 14-04-2021 15:24
  • Droga powiatowa Czarnia-Cupel-Surowe do konsultacji społecznych

Brak opisu obrazka
    Zarząd Dróg Powiatowych w Ostrołęce zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych odnośnie wykonania dokumentacji projektowej dotyczącej rozbudowy drogi powiatowej nr 2509 W Czarnia - Cupel - Surowe.
    Data publikacji: 14-04-2021 15:18
  • Droga Lesiny Wielkie - Rutkowo do konsultacji

Brak opisu obrazka
    Zarząd Dróg Powiatowych w Ostrołęce zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych odnośnie wykonania dokumentacji projektowej dotyczącej rozbudowy drogi powiatowej nr 2586 W Lesiny Wielkie - Rutkowo.
    Data publikacji: 12-04-2021 13:16