Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Konkursy Bożonarodzeniowe w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czarni

W dniu 17 grudnia br. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Czarni oraz Publicznej Szkole Podstawowej im. Brata Zenona Żebrowskiego w Surowem odbyło się oficjalne wręczenie nagród laureatom i uczestnikom Konkursów Bożonarodzeniowych zorganizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Czarni. 

Uczniowie szkół podstawowych brali udział w trzech konkursach:

1.    Wiedzy o Bożym Narodzeniu,
2.    Plastycznym na Najpiękniejszą Bombkę Bożonarodzeniową,
3.    Poetyckim pn. „Magia Bożego Narodzenia”. 

W ramach konkursów wpłynęły łącznie 124 zgłoszenia.

Przyznano następujące nagrody:

I.    KONKURS POETYCKI
Magia Bożego Narodzenia:

Kategoria kl. IV-VI:  
1.    Filip Orłowski
Michał Bączek    
2.    Wiktoria Piórkowska 
3.    Antoni Jędrzejczyk
Wiktoria Samsel
 
Kategoria kl. VII-VIII:  
1.    Wiktoria Włosowicz    
2.    Amelia Biedka 
3.    Bartosz Gwiazda
Oliwia Sztof    

II.    KONKURS WIEDZY
Wiedza o Bożym Narodzeniu:

Kategoria kl. IV-VI :  
1.    Filip Długołęcki    
2.    Martyna Ramotowska
Paulina Lis
Bartosz Krajza 
3.    Alicja Deptuła 
Jakub Długołęcki 
 
 Kategoria kl. VII-VIII :
1.    Kornelia Cicha
Wiktoria Włosowicz
Zuzanna Zawrotna    
2.    Gabriela Piórkowska
Bartosz Gwiazda
Emilia Oleśkiewicz 
3.    Amelia Biedka
Oliwia Sztof 

III.    KONKURS PLASTYCZNY
Najpiękniejsza Bombka Bożonarodzeniowa

Kategoria kl. I-III :  
1.    Mateusz Zyśk   
2.    Bartosz Dzieżyk
3.    Dawid Lemański
Karolina Dąbkowska 
Wyróżnienia: 
1.    Zuzanna Budkiewicz 
   
Kategoria kl. IV-VI:
1.    Maja Zyśk   
2.    Kacper Piórkowski
3.    Filip Orłowski
Monika Kozłowska 
Wyróżnienia: 
1.    Amelia Świder 

Kategoria kl. VII-VIII:  
1.    Eliza Kaczmarczyk    
2.    Magdalena Świder
3.    Patrycja Natalia Piórkowska
Wyróżnienia: 
1.    Klaudia Piórkowska

 

 

Wersja XML