Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 3 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Szukamy rodziców adopcyjnych lub rodziny zastępczej dla Tobiaszka, Krystianka i Marcinka

Przed świętami Bożego Narodzenia dzieci zazwyczaj czekają na nowe, pięknie zapakowane zabawki: misie, lalki, samochodziki, klocki… Są jednak dzieci, które najbardziej, i nie tylko od święta, czekają na mamę i tatę, którzy pokochają je bezgranicznie i stworzą im dom, o jakim zawsze marzyły. Pełen miłości i rodzinnego ciepła. Tak też jest w przypadku tych trzech braci: 4-letniego Marcinka i 2,5-letnich bliźniąt: Tobiasza i Krystiana. Dzieci przebywają obecnie w pieczy zastępczej na terenie naszego powiatu, jednakże z całego serca pragniemy, aby znalazły rodziców adopcyjnych bądź rodziców zastępczych, którzy zapewnią im stały i bezpieczny dom.

Chłopcy, mimo przykrych doświadczeń życiowych, są pogodni i uśmiechnięci. Każdy z braci posiada orzeczenie o niepełnosprawności z przyczyn neurologicznych. Bliźnięta mają również podejrzenie choroby genetycznej, objawiającej się występowaniem jasnobrązowych plamek na ciele. Obecnie choroba nie daje innych objawów i nie wpływa na ich funkcjonowanie i rozwój.

Chłopcy trafiając do pieczy zastępczej byli bardzo zaniedbani. Czas pokazał, że troska, ciepło i zainteresowanie przynoszą rezultaty. Dzięki temu bracia z dnia na dzień pokonują kolejne trudności i robią duże postępy w rozwoju.

Rodzeństwo mimo swojego wieku doświadczyło wielu naprawdę trudnych chwil. Możemy sprawić, aby ich życie, było już tylko lepsze.

Wszystkich Państwa, których poruszyła historia dzieci i zechcieliby stać się dla chłopców rodziną adopcyjną bądź stałą rodziną zastępczą, prosimy o kontakt:

Opiekun prawny dzieci

Tel.: 501 662 142

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Ostrołęce

ul. 11 Listopada 68, 07-410 Ostrołęka

Tel.: 29 764 62 33

 

 

Jeżeli jesteś już rodzicem adopcyjnym, skontaktuj się z Ośrodkiem Adopcyjnym, który kwalifikował Cię na rodzica adopcyjnego.

           

 

Natomiast kandydatów na rodziców adopcyjnych prosimy o kontakt z:

MCPS WOA Ośrodek Adopcyjny w Ostrołęce

ul. Piłsudskiego 38, 07-410 Ostrołęka

Tel.: 29 717 03 04

 

 

 

Fot. Do tej pory los nie był łaskawy dla chłopców. Może ich historia poruszy serca Czytelników i ktoś zaprosi ich do swojego serca i domu

Wersja XML