Nagroda okolicznościowa starosty dla senpai Beaty Opęchowskiej

Karateczka Beata Opęchowska otrzymała Nagrodę okolicznościową Starosty Ostrołęckiego. Nagrodę przyznał Zarząd Powiatu za zajęcie I miejsca w kategorii kumite seniorki – 65 kg, podczas 49. Mistrzostw Polski Seniorów Karate Kyokushin, które odbyły się 2 kwietnia br.
w Jastrzębiu - Zdroju. Nagroda ma charakter pieniężny. Została wręczona utalentowanej zawodniczce 10 maja przez starostę Stanisława Kubła w Starostwie Powiatowym. Starosta pogratulował Beacie Opęchowskiej złotego medalu i życzył kolejnych sportowych sukcesów.

Senpai Beata rozpoczęła treningi w 2005 r. pod opieką sensei Artuta Orzoła. Jest wielokrotną medalistką różnych zmagań na szczeblu krajowym. Wywalczyła między innymi dwukrotnie mistrzostwo Polski młodzieżowców U-21.