Postrzelano o Puchar Starosty Ostrołęckiego

31 maja w Zespole Szkół Powiatowych w Troszynie odbył się II Powiatowy Turniej Strzelectwa Sportowego o Puchar Starosty Ostrołęckiego, którego organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy „NIKE” oraz Klub Strzelectwa Sportowego „Obrońca”.

W walce o puchar Starosty Ostrołęckiego Pana Stanisława Kubła strzały oddało prawie 90 uczestników. W kategorii indywidualnej najlepszą skutecznością wykazały się dziewczyny. Mistrzynią Powiatu Ostrołęckiego została Julia Mierzejewska uczennica Szkoły Podstawowej w Kleczkowie. Wicemistrzynią została Karolina Talarowska ze Szkoły Podstawowej w Wąsewie. Stawkę na podium zamknęli następujący zawodnicy: Oliwia Kosewska SP Troszyn, Wiktoria Konopka SP Wąsewo, Bartosz Niedźwiecki SP Troszyn, Piotr Małkowski SP Piski, Piotr Choromański SP Kleczkowo.

W kategorii drużynowej najlepiej strzelającą reprezentacją okazała się drużyna Szkoły Podstawowej w Wąsewie. II miejsce zajęła reprezentacja klasy 8B, a trzecie miejsce /zajęła  reprezentacja klasy 7C – oba zespoły ze Szkoły Podstawowej w Troszynie.

Gratulujemy zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom turnieju.

Powiat Ostrołęcki sfinansował zakup nagród w Turnieju.