VIII Rodzinny Rajd Rowerowy w Czerwinie

Miłośników jazdy na dwóch kółkach nie brakuje, czego dowodzi VIII Rodzinny Rajd Rowerowy zorganizowany w dniu 25 czerwca br. przez Gminny Ośrodek Kultury w Czerwinie.

W Rajdzie udział wzięło 250 osób. Uczestnikami byli mieszkańcy Gminy Czerwin i sąsiedniej Gminy Wąsewo.

Trasa wyniosła ok. 30 km. Na trasie zorganizowano konkursy dla dzieci  z nagrodami ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, a na mecie czekały na wszystkich uczestników niespodzianki: zjeżdżalnie dla dzieci, bańki mydlane i dania na gorąco.

Wszystkim uczestnikom rajdu serdecznie dziękujemy za aktywne uczestnictwo. Dziękujemy również OSP Czerwin i OSP Dzwonek  za zabezpieczenie trasy przejazdu VIII Rodzinnego Rajdu Rowerowego.